Nemecký minister vnútra vyzval k zjednoteniu dávok pre imigrantov, aby mali záujem ísť aj do takých krajín ako Slovensko.

12. sep. 2017 | Nekomentovaný výber

Berlín 12. septembra 2017 (HSP/Foto:TASR/AP-Martin Meissner)   Nemecký minister vnútra Thomas de Maziere (CDU) povedal v sobotu v rozhovore pre noviny Rheinische Post, že dávky na imigrantov sú v Nemecku pomerne vysoké a je za to, aby sa tieto dávky vo všetkých krajinách EÚ zjednotili. Krajiny ako Slovensko tak budú musieť navýšiť dávky pre imigrantov …

Zdroj: Nemecký minister vnútra vyzval k zjednoteniu dávok pre imigrantov, aby mali záujem ísť aj do takých krajín ako Slovensko – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.