Slovensko zmení prístup k utečencom a stane sa “solidárnou krajinou EÚ.“ Fico potrebuje “lásku z Bruselu,“ píše portál Politico.

31. júl. 2017 | Nekomentovaný výber

Bratislava/Washington 31. júla 2017 (HSP/Foto:TASR-Úrad vlády SR)   Americký portál Politico informoval o údajnej dohode premiéra Slovenskej republiky Roberta Fica s predsedom Európskej komisie Jeanom-Claudom Junckerom ohľadom postoja Slovenska k migračnej kríze. Predseda Jean-Claud Juncker sa údajne dohodol s Robertom Ficom na kompromise ohľadom postoja Slovenska k otázke migračnej krízy. Portál dodal, že Fico by si …

Zdroj: Slovensko zmení prístup k utečencom a stane sa “solidárnou krajinou EÚ.“ Fico potrebuje “lásku z Bruselu,“ píše portál Politico – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.