George Soros sa stal terčom kritiky už aj rumunských predstaviteľov. Finančný špekulant má „neziskové“ chápadla takmer vo všetkých štátoch.

11. júl. 2017 | Nekomentovaný výber

Bukurešť 10. júla 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Kevin Wolf)   Predseda rumunskej vládnej Sociálnodemokratickej strany (PSD) Liviu Dragnea obvinil amerického finančného špekulanta maďarského pôvodu Georgea Sorosa, ktorý má do Veľkej Británie zakázaný vstup, z mediálnej kampane zameranej na údajnú diskreditáciu svojej osoby a strany Po dnešnom rokovaní predstaviteľov koaličných strán Dragnea dementoval obvinenia z korupcie, ktoré sa objavili …

Zdroj: George Soros sa stal terčom kritiky už aj rumunských predstaviteľov. Finančný špekulant má „neziskové“ chápadla takmer vo všetkých štátoch – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.