WA6 archív New York - Na archívnej snímke z 11. septembra 2001 letí lietadlo smerom k jednému z dvoch mrakodrapov Svetového obchodného centra v New Yorku. Poèas najbrutálnejšieho teroristického útoku proti Spojeným štátom únoscovia lietadiel narazili do oboch mrakodrapov Svetového obchodného centra v New Yorku, ktoré sa neskôr zrútili. Americký prezident Barack Obama v noci nadnes , 2. mája 2011, v mimoriadnom príhovore k národu oznámil, že vodca teroristickej siete al-Káida Usáma bin Ládin je màtvy a Spojené štáty majú jeho telo.Bin Ládina sa podarilo vypátra v Pakistane, povedal Obama. Tajnú operáciu na jeho zabitie pod vedením USA autorizoval minulý týždeò. Útok, pri ktorom zomrel bin Ládin, bol vykonaný v nede¾u 1. mája na Obamov pokyn. TASR/AP FILE - In this Sept. 11, 2001 file photo, a jet airliner is lined up on one of the World Trade Center towers in New York. A person familiar with developments said Sunday, May 1, 2011 that Osama bin Laden is dead and the U.S. has the body. (AP Photo/Carmen Taylor, File)

WA6 archív New York – Na archívnej snímke z 11. septembra 2001 letí lietadlo smerom k jednému z dvoch mrakodrapov Svetového obchodného centra v New Yorku. Poèas najbrutálnejšieho teroristického útoku proti Spojeným štátom únoscovia lietadiel narazili do oboch mrakodrapov Svetového obchodného centra v New Yorku, ktoré sa neskôr zrútili. Americký prezident Barack Obama v noci nadnes , 2. mája 2011, v mimoriadnom príhovore k národu oznámil, že vodca teroristickej siete al-Káida Usáma bin Ládin je màtvy a Spojené štáty majú jeho telo.Bin Ládina sa podarilo vypátra v Pakistane, povedal Obama. Tajnú operáciu na jeho zabitie pod vedením USA autorizoval minulý týždeò. Útok, pri ktorom zomrel bin Ládin, bol vykonaný v nede¾u 1. mája na Obamov pokyn. TASR/AP
FILE – In this Sept. 11, 2001 file photo, a jet airliner is lined up on one of the World Trade Center towers in New York. A person familiar with developments said Sunday, May 1, 2011 that Osama bin Laden is dead and the U.S. has the body. (AP Photo/Carmen Taylor, File)

přeložil  JF z oficiální zprávy  Kongresu  Zpráva č.107 107. Kongres, 20.zasedání H. Zpráva č.107 Sdružené vyšetřování aktivit Zpravodajské komunity před a po teroristických útocích 11.září 2001 Zp…

Zdroj: Český překlad utajované části zprávy o 11. září -II. | KOSA NOSTRA zostra aneb NAŠE VĚC zostra ! Prostě Kosa zostra!