Český překlad utajované části zprávy o 11. září -II. | KOSA NOSTRA zostra aneb NAŠE VĚC zostra ! Prostě Kosa zostra!

16. aug. 2016 | Nekomentovaný výber

WA6 archív New York - Na archívnej snímke z 11. septembra 2001 letí lietadlo smerom k jednému z dvoch mrakodrapov Svetového obchodného centra v New Yorku. Poèas najbrutálnejšieho teroristického útoku proti Spojeným štátom únoscovia lietadiel narazili do oboch mrakodrapov Svetového obchodného centra v New Yorku, ktoré sa neskôr zrútili. Americký prezident Barack Obama v noci nadnes , 2. mája 2011, v mimoriadnom príhovore k národu oznámil, že vodca teroristickej siete al-Káida Usáma bin Ládin je màtvy a Spojené štáty majú jeho telo.Bin Ládina sa podarilo vypátra v Pakistane, povedal Obama. Tajnú operáciu na jeho zabitie pod vedením USA autorizoval minulý týždeò. Útok, pri ktorom zomrel bin Ládin, bol vykonaný v nede¾u 1. mája na Obamov pokyn. TASR/AP FILE - In this Sept. 11, 2001 file photo, a jet airliner is lined up on one of the World Trade Center towers in New York. A person familiar with developments said Sunday, May 1, 2011 that Osama bin Laden is dead and the U.S. has the body. (AP Photo/Carmen Taylor, File)

WA6 archív New York – Na archívnej snímke z 11. septembra 2001 letí lietadlo smerom k jednému z dvoch mrakodrapov Svetového obchodného centra v New Yorku. Poèas najbrutálnejšieho teroristického útoku proti Spojeným štátom únoscovia lietadiel narazili do oboch mrakodrapov Svetového obchodného centra v New Yorku, ktoré sa neskôr zrútili. Americký prezident Barack Obama v noci nadnes , 2. mája 2011, v mimoriadnom príhovore k národu oznámil, že vodca teroristickej siete al-Káida Usáma bin Ládin je màtvy a Spojené štáty majú jeho telo.Bin Ládina sa podarilo vypátra v Pakistane, povedal Obama. Tajnú operáciu na jeho zabitie pod vedením USA autorizoval minulý týždeò. Útok, pri ktorom zomrel bin Ládin, bol vykonaný v nede¾u 1. mája na Obamov pokyn. TASR/AP
FILE – In this Sept. 11, 2001 file photo, a jet airliner is lined up on one of the World Trade Center towers in New York. A person familiar with developments said Sunday, May 1, 2011 that Osama bin Laden is dead and the U.S. has the body. (AP Photo/Carmen Taylor, File)

přeložil  JF z oficiální zprávy  Kongresu  Zpráva č.107 107. Kongres, 20.zasedání H. Zpráva č.107 Sdružené vyšetřování aktivit Zpravodajské komunity před a po teroristických útocích 11.září 2001 Zp…

Zdroj: Český překlad utajované části zprávy o 11. září -II. | KOSA NOSTRA zostra aneb NAŠE VĚC zostra ! Prostě Kosa zostra!

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.