Aj zbrane zo Slovenska živia konflikt v Sýrii | Konzervatívny výber

28. júl. 2016 | Nekomentovaný výber

Zbrane a strelivo zo strednej a východnej Európy používajú aj bojovníci z islamistických skupín ako je Front an-Nusra, Ansár aš-Šám alebo Islamský štát.

Zdroj: Aj zbrane zo Slovenska živia konflikt v Sýrii | Konzervatívny výber

2 komentáre

  1. Ano, a u nás v česku jde o firmu Excalibur Army. Dalo se čekat že naši hnojové nazůstanou pozadu a rychle se zařadí vedle dalšího hnojního odpadu jako je Saúdská Arábie, Turecko, Katar, USA, Francie ..

    Však už to i natočili – video z obsazeného skladu džihádistů.
    https://youtu.be/plHoX-EPr5M?t=3m38s

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.