Kyjev: Milión zamlčaných pútnikov? 

27. júl. 2016 | Nekomentovaný výber

 

Streda 27. júl 2016 je dňom, kedy Kyjeva dorazí krížový pochod ukrajinských pravoslávnych veriacich, o ktorom sa zo slovenských verejnoprávnych médií poslucháč či divák nič nedozvedel, o korporátnych médiách ani nehovoriac. Lovci konšpiračných webov si iste pripíšu na svoje konto ďalšie úlovky, keďže o pochode informovali len nezávislé weby. Skôr, než budú známe informácie, ako napokon toto hnutie na Ukrajine dopadlo, priblížme si niečo z toho, o čom sa mohli dozvedieť tí, čo chceli.

Zdroj: Kyjev: Milión zamlčaných pútnikov? | noveslovo.sk

4 komentáre

  1. Akože neinformovali ? Veď napríklad extrémistický prosion-americký podprahový portál Aktuality priniesol článok a kontroverznom pochode. Pochopiteľne, v rámci jude-demokracie nie je možné k článku diskutovať.

  2. Vsetky masmedia ovladaju obrezanci Zidia.A tak po svete ma zelenu len a len ZIDOSVINDEL-ZIDOOJEB.Hovorme si pravdu po dostani USA do pazurov cez propgandu Zlateho telata teraz na rade Europa a uz mame nezmysel EU ktora sluzi im na okradanie,parazitovanie narodov.V GORILA-lande924 rocna SR) ukazka je zidoSMEtisko.Sami obrezanec.Na gtcanie a vrad demokracia a pluralita?!GOD MORNING PEOPLE A STOP OBREZANCOM!!!

  3. Ľudia, nezdá da mi to! Žeby bolo možné toto zamlčať? Prezrite si pozorne videa… starší ľudia, ženy deti… idú naľahko! Žiadne batohy so zásobami. Len ľahká obuv, usmiate deti, dokonca kočiare… mne to pripadá ako dobre zostrihaná propaganda a žiaden pochod, ktorý šlape už od 11.7.
    Je to chybná úvaha?

    • Od Kyjeva vás nedělí jazyková bariéra, není nic jednoduššího než tam zavolat, poslechnout si ukrajinské zprávy, přečíst ukrajinské noviny…

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.