Trump se v celostátním průzkumu dotáhl na Clintonovou — ČT24 — Česká televize

23. júl. 2016 | Nekomentovaný výber

Republikánský kandidát na prezidenta Spojených států Donald Trump se v celostátním průzkumu společnosti Ipsos dotáhl na svou pravděpodobnou demokratickou soupeřku Hillary Clintonovou. Podle agentury Reuters jdou pozice obou kandidátů vyrovnané poprvé do května. Před dvěma týdny přitom měla Clintonová v celostátním průzkumu náskok 13 procentních bodů.

Zdroj: Trump se v celostátním průzkumu dotáhl na Clintonovou — ČT24 — Česká televize

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.