Maďarsko požiadalo MMF o odchod z krajiny – ZEM & VEK

22. júl. 2016 | Nekomentovaný výber

Budapešť oznámila svoje plány na splatenie záchranných úverov od Medzinárodného menového fondu (MMF) v krátkom čase, pričom túto organizáciu požiadala, aby krajinu opustila.

Zdroj: Maďarsko požiadalo MMF o odchod z krajiny – ZEM & VEK

3 komentáre

  1. Neuveriteľné… neuveriteľné…. neuveriteľné… tak a teraz sa začnú v Madarsku diať veci aké sme ešte nevideli…..

    • Tak, tak. Z Orbana sa nahle stane diktator, teda aspon podla uplatnych medii, mimovladky platene zo Sorosovej Open Society zacnu kuvikat o ludskych pravach a „majdan“ sa moze zacat….presne podla scenara

      • Veď presne toto, chce sa vytrhnúť z MMF ktorý je pod sférou vplyvu FED a odíde pod zlatom kryté Euroázijské krytie meny čo bude mať zá následok prevrat krajine proti Orbánovi. Je škoda ze Stredná Európa nevytvorila nikdy svoj vlastný blok, napriek tomu že na to máme. Takto bude náš priami sused buď majdane alebo pod východným blokom a ani jedna strana sa mi nepáči lebo 20 rokov západu stačilo a 40 rokov východu tiež. … Ale nikdy sme sa nesnažili vytvoriť niečo vlastné, čo by bolo lepšie než to čo sme si už skúsili. https://uploads.disquscdn.com/images/5eecb65611f2ae7e69372ce443b1e10ca144e033e10a72cefe7b492aea98bc88.jpg

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.