Kto platí neziskovky? Kollár s Rafajom to chcú vedieť. Obmedzovanie, bránia sa mimovládky | ParlamentneListy.sk – politika zo všetkých strán

20. júl. 2016 | Nekomentovaný výber

3 komentáre

  1. V tomto treba Kollára aj Rafaja podporiť. Konečne sa niekto do tej bandy obul.

  2. Su to zvecsa ZIDOOJEB uderky.

  3. Ak štát chce vedieť odkiaľ a akým spôsobom sú financované inštitúcie ktoré sa podiaľajú na činnosti štátu akéhokoľvek druhu, musia poznať aj ich investora aby bolo jasne preukázateľné, že ich činnosť je výhradne v záujem Slovenskej republiky. Ak sa takáto činnosť preukáže ako antisystémová, resp. pre iné ako záujmy SR, jedná sa o trestnú činnosť teda ohrozovanie národnej bezpečnosti. Akákoľvek mimovládna organizácia ktorá sa podieľa na zvyšovaní životnej úrovne, rozhodne nemá problém so zverejňovaním financií od ich investora až po ich konečné využitie na konkrétne účely ktoré sú jasne preukázateľné ako činnosť pre podporu a rozvoj štátu. Ak sa niekto bráni, že je obmedzovanie preukazovania peňazí tak ako je to štandardom v EU, je jasné že takáto organizácia realizuje činnosť ktoré nie je so súladom a cieľmi SR:

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.