Prečo musí Merkelová kryť Erdoganove plány

18. júl. 2016 | Nekomentovaný výber

2 komentáre

 1. Ta slandra Hitler-FDJ A.Merkelova je zrela do plynu.Enaught is enaught uz 3 ti krat nivocia Nemci-barbari Europu.

 2. Každý tvrdí, že to bolo zinscenované Erdoganom. Ale to nemusí byť jediná reálna varianta. Skor si myslím, že to bolo inak.
  .
  Erdogan totiž v posledných dňoch otočil o 180 stupňov. preto ho jeho páni chceli odstrániť skor než bolo plánované.
  .
  A hlavne puč sa mohol podariť – keby zabili Erdogana. A oni ho chceli zabiť. Bombardovali hotel, v ktorom mal byť.
  .
  Ale on tam nebol. Prečo tam nebol ?
  .
  Na to je veľa teórií.
  .
  Jedna je tá, že puč pripravil on sám.
  .
  Ale ja si myslím, že ho mohol niekto varovať. Možno Rusko. Erdogan je síce podliak, ktorému nie je radno veriť. Ale v posledných dňoch bol okolnosťami prinútený obrátiť o 180 stupňov. A Rusku to vyhovuje.
  .
  Erdogan mal byť použitý na vyvolanie veľkej vojny a chaosu. S neskorším vytvorením Kurdistanu, alebo veľkého Arménska. Ale nie Arménska s dnešnými Arménmi, ktorý sú so Slovanským svetom priatelia z rozumu. Ale iné Arménsko, niečo ako nový Izrael.
  Erdoganovi však došlo, že by ho potom jeho páni aj s jeho rodinou zabili. Skončil by jako iný užitočný hlupáci (Kaddáfi, Husajn, Janukovič, ….).
  .
  Možno, že mu to nedošlo. Ale bolo mu to dorazne a osobne vysvetlené Atambajevom. Atambajem sa nedávno zúčastnil na divnej „sešlosti“ v Turecku. Potom tam nečakane zostal na „dovolenku“. A zjavne strávil veľa času vysvetľovaním Erdoganovi. Atambajev svoju prácu urobil dobre. Krátko po jeho „dovolenke“, Erdogan otočil – ospravedlil sa Rusku, uznal že Asadová vláda je legitímna a sľúbil, že prestane podporovať teroristov.
  Či sľuby dodrží, závisí od toho, či ho k tomu prinútia okolnosti.
  .
  A teraz po prevrate sa zdá, že ho okolnosti definitívne prinútia dodržať slovo.
  Dokonca blokuje základňu NATO v Incirliku. Už viac nebude podporovať USA v Iráku atd.
  Pre tuto verziu hraje aj to, že v rovnaký čas ( + 10 hodín) bol pokus o prevrat aj v Arménsku. A tiež nevyšiel. A tam to malo všetky fázy typické pre ruky Amerických oligarchov (aj majdan bol – atiež nevyšiel, lebo Arméni nie sú hlúpi).
  Mimochodom. Atambajev je hudobník. Teraz sa popularizuje jeho pieseň, ktorú spieva Slovanským jazykom. Atambajev je hudobník dlho.
  .
  Prečo práve teraz tá pieseň v médiách ? Niekdo (asi Rusko) potrebuje práve teraz propagovať mmier a rešpekt medzi Slovanskými a Turkickými národmi ?
  .
  .
  Tiež proti verzii o Erdoganovom divadle hraje to, že Sýrskej armáde sa začalo opať dariť.
  A hlavne, že všetky maintreamové média zrazu tvrdia túto teóriu, a Erdogana vykresľujú naraz jako nepriateľa.
  Ak predtým bol priateľ, a teraz je nepriteľ – znamená to, že otočil o 180 stupńov.
  Tiež, že Turecko prestalo podporovať Ukrajinu.

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.