K zodpovednosti sa prihlásil Islamský štát! | Nový Čas

16. júl. 2016 | Nekomentovaný výber

Islamský štát sa v sobotu prihlásil k zodpovednosti za útok vo francúzskom prístavnom meste Nice.

Zdroj: K zodpovednosti sa prihlásil Islamský štát! | Nový Čas

2 komentáre

  1. Redaktori alternatívnych médii sú extrémne citliví ak sa šíri nenávisť proti nim. Úplne však zabúdajú na sebareflexiu, že z ich strany ide nenávisti oveľa viac.

    Video je o téme šírenia nenávisti v alternatívnych médiach. Je nenávisť alternatívnych médii voči Smatanovi naozaj opodstatnená? Nie je to zbytočná nenávisť?? https://www.youtube.com/watch?v=4GtQMUnKIdQ

    • boze co to za Muflona dychci a fuci do tej nahravky..ledva to artikuluje…smotana Muflonovi zaplatil za PR nahravku, ale asi dost malo, .. Lebo sa zda, ze popri nahravani tychto duchaplnych 7 minut Muflon slape sucasne do pedalov hore kopcom 😀

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.