ONLINE po terore v Nice: Vodič kamiónu zabil 84 ľudí, 100 ďalších je zranených

15. júl. 2016 | Nekomentovaný výber

iUko9Hn9Q6TxZGorL5tTug.2560-Obete-teroru-v-NiceFrancúzskom a celou Európou otriasa desivý teroristický útok. Počas osláv štátneho sviatku kamión vrazil do davu ľudí. Z Nice hlásia desiatky mŕtvych a zranených.

Zdroj: ONLINE po terore v Nice: Vodič kamiónu zabil 84 ľudí, 100 ďalších je zranených

1 komentár

  1. Alternatívne média šíria nenávisť! Nenávisť proti Smatanovi a poplašné hoaxy
    Video je téme šírenia nenávisti v alternatívnych médiach. Je nenávisť alternatívnych médii voči Smatanovi naozaj opodstatnená? Nie je to zbytočná nenávisť??

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.