Teroristický útok v Nice si vyžiadal najmenej 80 obetí na životoch.

15. júl. 2016 | Nekomentovaný výber

 

Nice 15. júla 2016 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-BFMTV via AP)   Najmenej 80 osôb zahynulo pri útoku, ku ktorému došlo v noci na dnes v meste Nice na juhovýchode Francúzska po tom, čo do davu oslavujúcich ľudí Deň pádu Bastilly vrazil nákladiak. Mnohí ďalší ľudia utrpeli zranenia a prinajmenšom 18 osôb je v kritickom stave   Viaceré …

Zdroj: Európa opäť v krvavom kúpeli: Teroristický útok v Nice si vyžiadal najmenej 80 obetí na životoch. Videá 18+ – Hlavné správy

 

 

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.