Televizní stížnost shozena Radou se stolu! Ale jakým způsobem – to budete zírat! | KOSA NOSTRA zostra aneb NAŠE VĚC zostra ! Prostě Kosa zostra!

23. jún. 2016 | Nekomentovaný výber

Jak mnozí z vás  zaznamenali,  na internetu  jsou informace , že  Televizní rada  na  svém včerejším brněnském zasedání  hodila  do koše stížnost  Petra Pražáka  na  zpravodajství  České televize  …

Zdroj: Televizní stížnost shozena Radou se stolu! Ale jakým způsobem – to budete zírat! | KOSA NOSTRA zostra aneb NAŠE VĚC zostra ! Prostě Kosa zostra!

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.