Kauza Kaliňákove účty: 15 hodín za mrežami! Prečo som sa pozrel na prachy Kaliňáka a Počiatka? Kde sa našli dokumenty?

13. jún. 2016 | Nekomentovaný výber

Filipa Rybaniča /ktorý sa prehrabával v Kaliňakovom účte/ už stihli naše mainstreamové médiá označiť za slovenského Juliana Asangea. Fakty však hovoria, že Filip Rybanič vykonal trestný čin, za ktorý by mal ísť sedieť do väzenia + by mal počítať s trestným oznámením od Tatrabanky, s následným astronomickým finančným odškodným, keďže svojim konaním spôsobil tejto banke obrovské škody. Ak sa zamestnanec Tatrabanky hrabe ľuďom v účtoch, koľkí klienti tejto banky prehodnotia svoje zotrvanie v nej? To len na margo spomínaných škôd…
Domyslíme celú vec dokonca a necháme sa prekvapiť do akej miery sa naša predpoveď naplní. Pán Rybanič vykonal celú vec preto, lebo vedel, že má silné politické krytie /samotného prezidenta Andreja Kisku – ktorý má právomoc udeľovať milosť/, vďaka ktorému nepôjde sedieť a nebude platiť ani žiadne odškodné Tatrabanke. Pán Rybanič totiž vie, že mu prezident Kiska napokon milosť udelí a tým ho zbaví všetkých obvinení. Navyše, celá vec sa uzavrie konštatovaním, že je to hrdina, ktorý odhalil špinavosti okolo Kaliňáka a plus samozrejme dočkáme sa aj následnej adorácie prezidenta Kisku zo strany mainstreamu, ktorý ho označí okamžite za najväčšieho bojovníka za spravodlivosť na Slovensku. Vplyvné skupiny a niektoré mimovládky sa tak zbavia konkurencie v podobe Kalináka /o čo bude SMER slabší o to je to pre nich lepšie/. A navyše ešte k tomu všetkému ich človek Andrej Kiska, zázračne po dlhom súdnom naťahovaní, zachráni slovenského Assangea /Rybaniča/, za čo by mohli davy občanov hlavu štátu milovať, lebo veď bojuje za spravodlivosť.
Navyše, len taký detail. Všimnite si, s akou vervou a do celej kauzy obuli dva kontroverzné proamerické Denníky SME a N. To je tiež viac ako veľavravný signál…
Kaliňák je podľa aktuálnych indícií zlodej a ak je to tak, v tom prípade by mal čím skôr skončiť za mrežami. Avšak bez ohľadu na to či sa to denníku SME, N a podobným mainstreamovým médiám páči, alebo nie, fakty hovoria, že Rybanič sa dopustil trestného činu, ktorý však náš mainstream bagatelizuje a snaží sa presmerovať pozornosť ľudí na Kaliňáka. Inými slovami Rybanič nekonal z humánnych pohnútok / v tomto smere ho nemožno porovnávať s Asangeom, alebo Snowdenom/ ale z nášho pohľadu len vykonával politické zadanie /oslabiť v politickom boji konkurenciu/, navyše s tým, že veľmi dobre vedel, že má silné politické krytie a akémukoľvek trestu sa tým pádom vyhne /opäť ho nemožno porovnávať so Snowdenom, alebo Assangeom/.
A práve preto si treba dať veľký pozor na mediálnu manipuláciu, ktorá je už momentálne v plnom prúde. Treba si dať pozor na to, aby ste sa pre objektívny hnev voči Kaiiňákovi, nestali objektom manipulácie tých vplyvných médií /SME, denník N a pod./ niektorých politikov, mimovládok a vplyvných osôb v pozadí, ktorí celou touto kauzou sledujú predovšetkým vlastné ciele…
Je to niečo podobné ako takzvaný učiteľský štrajk pred voľbami, ktorý spískali ľudia z prostredia mimovládok a cez objektívny hnev učiteľov, sa snažili dosiahnuť svoje vlastné ciele, ktorými bolo oslabenie preferencií strane SMER.
A ak sa pýtate, prečo kauza Kaliňak teraz, tak odpoveď je…lebo predsedníctvo Slovenska v EÚ a migranti…

[wc_divider style=“dotted“ line=“single“ margin_top=““ margin_bottom=““]

14657291461648
V sobotu sa na Slovensku volili predsedovia 4 politických subjektov. Zdalo sa, že si ju teda užijeme v pokoji a nič nás neprekvapí, okrem počasia. Opak sa stal pravdou. Kauza Filipa Rybaniča, ktorý sa stal slovenským Julianom Assangeaom.

Zdroj: Fakt24.sk

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.