VIDEO Merkelová není žena, která může něco rozhodovat. Tají vám, co se děje. Expert přijel na venkov a vyložil karty | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran

7. jún. 2016 | Nekomentovaný výber

2 komentáre

  1. Toto prenasanie parazitov a prizivnikov do Europy je dielo Zidov.

  2. Čo za idiota !!! Europa vyzerá ako vyzerá, pre sráčov ako tento sraľo !!! Kde sú velikáni a hrdinovia Bohémie ako „Ján Hus a Ján Žiška“ ??? Z Bohémie-Čiech sa stal „United pornography jew Whorehouse International“ !!!

    Kto vie anglicky , pozrite si video, kto stojí za umelo židoboľševikmi vytvorenou migračnou fraškou !!!! Toto hovorí žid satan, Vám a vašim deťom !!!

    https://www.youtube.com/watch?v=85BKDj_1vVU

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.