Hackeri upozornili na fašizmus. Odstavili web Slovenského hnutia obrody | Živé.sk

7. jún. 2016 | Nekomentovaný výber

Útočníci označili prevádzkovateľov stránky za hlupákov, ktorí nedokážu spravovať ani internetovú stránku.

Zdroj: Hackeri upozornili na fašizmus. Odstavili web Slovenského hnutia obrody | Živé.sk

screencapture-www-sho-sk-1465213666087

2 komentáre

  1. Je zname ze ANO-MY- MAUS pracuje aj pod falosnou vlajkou…

  2. Co za zidojeb v tom svinciku zidovskej EU?Problem sveta a civilzacie su obrezane sviner ZIDOSIONISTICKE.Zionizmus je problem sveta.Tie paraziti chcu cely svet ovladat a cucat podla ich teorie Zlateho telata.Zmocnili sa uz USA a tak chcu sa zmocint narodov Europy cez EU a Brusel.Slovensky narod vsade po svete nosi v srci,nezbuda na svojeho velkeho syna mucenika Dr.J.Tisa.Stop zidosionistom a ich kolaborantom ako mastal Zlateho telata v Europe Brussel parlament.VECNA PAMIATKA NASE MU MUCENIKOVI A VDAKA ZA 14.3..1939 VYHLASENIA SNA GENERACII SLOVENSKEHO STATU.Obrezane svine ako parazit ludstva madarsky Zid Soros na sibenicu obesity okamzite.Na straz narod slovensky!!!Na straz narody Europy zidosionisticke paraziti opet chcu cucat cely svet.Stop it!

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.