Najväčšia fúzia v nemeckej ekonomike: Bayer pravdepodobne prevezme neslávne známe Monsanto – Hlavné správy

31. máj. 2016 | Nekomentovaný výber

Leverkusen 30. mája 2016 (HSP/DWN/Foto:TASR/AP-Michael Sohn, file)   Werner Baumann, CEO nemeckej chemickej a farmaceutickej spoločnosti Bayer, vidí prevzatie spoločnosti Monsanto ako pozitívnu vec. V súčasnej dobe sú však naplánované ďalšie rokovania. Veľkou výhodou pre Monsanto je povesť nemeckej firmy Bayer. Fúzia by tak mohla zničiť zlý imidž Monsanta kvôli potenciálne karcinogénnej látke glyfosát CEO spoločnosti …

Zdroj: Najväčšia fúzia v nemeckej ekonomike: Bayer pravdepodobne prevezme neslávne známe Monsanto – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.