Lavrov: Nezávislosť Európy bola precenená; je závislá od Washingtonu – Zahraničie – TERAZ.sk

25. máj. 2016 | Nekomentovaný výber

Podmieňovať zrušenie či zmiernenie európskych sankcií voči Rusku minskou dohodou označil ruský minister za absurdnú podmienku.

Zdroj: Lavrov: Nezávislosť Európy bola precenená; je závislá od Washingtonu – Zahraničie – TERAZ.sk

1 komentár

  1. Nie pan Lavrov a vy to dobre viete,že USA je okupovaná zem židmi a v USA židia robia to isté, čo v EU, zaplavujú krajiny NE-BIELYMI parasitmi tak ako v EU. Pred 25timi rokmi mesto ako Houston Texas bolo 95 percent obývané Bielou populáciou a dnes je 15 percent BIELE. Toto sa deje v USA už 40 rokov, kde import parasitov, ľudoopov a všelijakej DEGENEROVANEJ hávede je nova DEMOKRACIA. Televízia – tlač je ovládaná Židmi, tak ako v celej EU a cigán, černoch, moslimska špína je viac ako národ čo vybudoval Europu, Ameriku a homosexual či kadejaký zvrhlík je nový IDOL. Armáda USA je len predlženou rukou „židovskej bankovej mafie“, tej istej židovskej mafie, ktorá sedí v Breseli.

    ŽID EU Union antichrista !!!

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.