Orbán: Ak Maďari v referende odmietnu utečenecké kvóty, EÚ cúvne – Hlavné správy

20. máj. 2016 | Nekomentovaný výber

Budapešť 20. mája 2016 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Petros Giannakouris)   Politiku vpúšťania cudzincov odmietajú aj iné krajiny, pripomenul Orbán, podľa ktorého Maďarsko je preto také pevné, lebo prioritou jeho vlády je bezpečnosť Ak Maďari v ľudovom hlasovaní odmietnu povinné kvóty na prerozdelenie utečencov, tak Európska únia s takouto požiadavkou bude musieť cúvnuť, vyhlásil dnes predseda maďarskej vlády Viktor …

Zdroj: Orbán: Ak Maďari v referende odmietnu utečenecké kvóty, EÚ cúvne – Hlavné správy

3 komentáre

  1. Stop EU!!Stop mastaly Zlateho telata Beusselu.Uz je toho vela co si dovoluje ta zidovska totalita pod znackou EU.

  2. Najlepšie je vystúpiť z EU aj z NATO, zrieknuť sa eura a žiť v Európe na základe bilaterálnych zmlúv s jednotlivými štátmi sveta. To si prajem ja, už nechcem žiť pod žiadnou cudzou čižmou a nie to ešte pod židovským diktátom.

  3. Eu možno cuvne…ale hlupost v Eu necuvne pred ničim !!

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.