V Poľsku začína stavba protiraketovej základne – MEDZIČAS

12. máj. 2016 | Nekomentovaný výber

Podľa poľského portálu Wprost, 13.5.2016 začína stavba základne v Redzikowe (Pomoranská provincia), ktorá bude súčasťou amerického štítu proti balistickým raketám. Projekt, ktorý má stáť 183 milión…

Zdroj: V Poľsku začína stavba protiraketovej základne – MEDZIČAS

3 komentáre

  1. Poliaci su sprostaci ako Dukla Brno.Geneticky ich nicilo pitie spiritusu a co neznicil v genoch spiritus to kostol a Vatikan.Narod ktoremu nereze nic,ziaden system.Paraziti po celom svete rozbehani za socilanou davkou.Praca im nevinia,Smelinovat,kradnut…to su Poliaci.V Amerike kde zije cely svet vsetky narody sveta skutocne synonym idiota-debila a hlupaka vsade pocut hlasku STUPID POLAKS.Preco asi si poliakov vybrali?Su to chrapuni nizkeho myslenia hanba Slovanskych narodom.Maju este aj RUSOFOBOU co im Vatikan a kostol,vsepuje.Rada v dobrom;Ak pustite Poliaka do miesnosti,domu,obchodu vzdy nech v kuse tlieska.A nebudete pocit tleskot uz kradne.Nasi predkovia ich volali PSIE KREW.

  2. čo si spravia Poliaci na svojom uzemi je ich vec..a bude aj ich vec ked Rusia urobi protioptrenia…

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.