Američania zapli protiraketový dáždnik v Rumunsku. Ohrozuje nás, protestuje Kremeľ

12. máj. 2016 | Nekomentovaný výber

„Neumožňuje to geografia ani fyzika.“ Aliancia tvrdí, že protiraketový systém NATO nie je schopný zastaviť ruské rakety, Moskva proti nemu aj tak protestuje.

Zdroj: Američania zapli protiraketový dáždnik v Rumunsku. Ohrozuje nás, protestuje Kremeľ

3 komentáre

  1. už vrtajú do toho putina dosť dlho,,ale keď ho vymenia ruskí židáci za dajakeho chodorkovského židáka tak vojna bude!!a nie na monitoroch počítačov,,ale skutočná a posledná,tupci židácky si myslíte že vy ste nesmrteľný??skapete aj v tých bunkroch, čo ste si narobili……….a tí amíci ich ekonomickí otroci dopadnú ako ostatní smrteľníci………….

  2. US YANKEES GO HOME FROM EUROPE!!!!STOP NATO!

  3. To je také isté ako keď sa Nemecko postavilo na nohy od roku 1933 do roku 1939 , židovská bankova mafia nič nerobila len provokovala Nemecko k vojne a teraz je na rade Rusko odkedy sa zmohlo a PUTIN je nový Adolf Hitler, len provokatéri sú tí istí obrezanci ako vtedy !!!

    Rusko chce vojnu ?

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.