Ještě jednou konec II. světové války | KOSA NOSTRA zostra aneb NAŠE VĚC zostra ! Prostě Kosa zostra!

11. máj. 2016 | Nekomentovaný výber

napsali Last  Crusaider a Cid Vlkův úvod: Bylo by bývalo správné  a logické, abyste  tyhle  dva články, které jsem spojil do jednoho, četli v pondělí nebo nejpozději včera. Jenže  já se k nim dosta…

Zdroj: Ještě jednou konec II. světové války | KOSA NOSTRA zostra aneb NAŠE VĚC zostra ! Prostě Kosa zostra!

4 komentáre

 1. Židia celého sveta vyhlásili vojnu Nemecku v ROKU 1933 !!!

 2. Tá “židovská bankova mafia” proti ktorým Adolf Hitler a Slovenský štát bojovali teraz sedia v Brusseli. vlastnia Európsku Centrálnu banku , riadia “Falošnú dlhovú krízu” a “Falošnú utečeneckú krízu”.

  Keď Adolf Hitler nastúpil k moci SEDEM milionov Nemcov bolo, bez práce a OSEMSTO tisíc zomrelo hladom, len v roku 1932. Za tri roky Adolf Hitler zamestnal všetkých SEDEM milionov a vybudoval Nemecko z hladomoru na Super veľmoc len za tri roky. Keď v roku 1933 Adolf Hitler pozatváral židovských bankárov, vykázal židovských a slobodomurárskych politikov z Nemeckých úradov, židia celého sveta vypovedali Nemecku vojnu a žiadali späť svoje pozície a bojkotovali Nemecké produkty, tak ako dnes sa uvalili sankcie na Rusko, lebo Rusi sa postavili židom ako Nemecko s Adolfom Hitlerom a Putin je NOVÝ Hitler.

  Židoboľševická Amerika, židoboľševické Anglicko a židoboľševický Soviet boli zmobilizovaný židmi , aby dobyli späť územia Európy, ktoré Nemecko oslobodilo od “Židovskej bankovej mafie”, inak by celý svet vedel, že ten peňažný system, v ktorom teraz my sme otroci, je jeden najväčší podvod v dejinách !!!!

  Pozrite si šesť hodinvý film, pravú neskreslenú HIStoriu Prvej a Druhej vojny !!!

  http://thegreateststorynevertold.tv/

  • ty isty zidia ho aj vykrmili a odovzdali mu cele krajiny aj s priemyslom bez boja!!! on sam by nikdy nic nezmohol!

   • Takých idiottov je veľa ako ty. To si nato prišiel sam , alebo ti to povedal tvoj hlúpy otec s matkou ??? Mozog máš zarastený prasačou masťou a si prilepený na hlúposť ako mucha na hovho !!!

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.